wieczor panieńskiJedna z twoich przyjaciółek niedługo stanie na ślubnym kobiercu, a przed Tobą organizacja najbardziej szalonej imprezy jej życia? Chciałabyś zaskoczyć Wasze najbliższe grono kobiet niebanalną atrakcją, której realizację będziecie wspominać do końca życia? Poznaj 5 niezawodnych sposobów na wieczór panieński rodem z amerykańskich filmów!

Wieczór panieński na poligonie

Paintball to zespołowa gra taktyczna, idealna dla każdej miłośniczki rywalizacji i szalonej zabawy. Jeśli nie boicie się pobrudzić, a do tego marzy Wam się rozegranie scenariusza bitwy na prawdziwym poligonie z bronią w ręku – wieczór panieński z Laser Tag z pewnością spełni Wasze marzenia o niezapomnianym wieczorze panieńskim jednej z Was! Zostaniecie wyposażone w ochronne kamizelki oraz pistolety i amunicję w postaci kulek z farbą. Przyszła Panna Młoda otrzyma natomiast broń, dzięki której zawładnie polem bitwy. Po podzieleniu się na dwie drużyny rozpoczniecie rozgrywkę pośród niezliczonej ilości przeszkód. Gwarantujemy – tych emocji nie zapomnicie bardzo długo!

Taneczny wieczór panieński

Kolejną oryginalną atrakcją, która świetnie sprawdzi się w roli niezapomnianej imprezy, jest taneczny wieczór panieński! To godzinna lekcja prowadzona przez doświadczoną instruktorkę, która nauczy Was prostej, ale bardzo kobiecej i zmysłowej choreografii z wybranego rodzaju tańca. Większość studio w Polsce oferują do wyboru zajęcia z: pole dance, sexy dance, dancehall, twerk, chair dance lub high heels. Pełen zabawy i pozytywnych emocji trening fizyczny zwieńczy mini poczęstunek w formie stołu słodkości oraz butelki szampana. Zorganizowane w ten sposób spotkanie z okazji wieczoru panieńskiego z pewnością zachwyci nie tylko miłośniczkę tańca, ale także każdą kobietę gustującą w niebanalnych i nieoczywistych rozwiązaniach.

SPA na wieczór panieński

Przed Tobą organizacja wieczoru panieńskiego dla przyjaciółki, która nie przepada za typowymi imprezami? Postaw na babskie spotkanie w salonie SPA! Opcji macie kilka – od wynajęcia strefy wellness na wyłączność, przez różnorodne masaże realizowane z dojazdem do domu po starannie skomponowane pakiety zabiegów realizowane w gabinecie odnowy biologicznej pod okiem profesjonalistów. Z takiej “imprezy” zorganizowanej na cześć końca panieństwa z pewnością zadowolona będzie każda kobieta ceniąca sobie relaks, spokój i odprężenie. To dodatkowo świetna okazja do chwili odpoczynku od przedślubnego stresu i biegu przygotowań. Przyszła Panna Młoda z pewnością będzie wdzięczna!

Wieczór panieński w Energylandii

Wieczór panieński w formie dnia spędzonego w największym parku rozrywki w Polsce? Brzmi jak opcja idealna dla każdej szalonej kobiety kochającej niezapomnianą zabawę! Energylandia to miejsce, w którym idealnie dobrano ilość atrakcji spokojnych, wodnych oraz ekstremalnych. Dzięki temu z pewnością nie będziecie się tu nudzić! Nie ważne, czy wolicie wyścig na najdłuższych zjeżdżalniach znajdujących się pod polskim niebem, czy zjazd najszybszym rollercoasterem Europy – Energylandia sprawi, że spędzony tu “wieczór panieński” będziecie wspominać do końca życia. 

Rejs wycieczkowy z posiadówką

Twoja przyjaciółka jest raczej osobą spokojną, kocha piękne widoki i naturę? Postawcie na wieczór panieński w formie rejsu z posiadówką! To wodna wyprawa łodzią motorową połączona z postojem w niezwykle urokliwym miejscu, w którym przy ulubionym trunku podziwiać można panoramę miasta. To atrakcja niezwykle nietypowa, prestiżowa i kameralna. Pozwala na imprezowanie inaczej, niż inni, gdyż większość rejsów nie przewiduje postojów. Dodatkowo jest ciekawą alternatywą dla klasycznego wieczoru panieńskiego w klubie czy domku. Bliskość natury, szybkie motorówki, piękne krajobrazy i kameralna atmosfera – czy to nie brzmi, jak idealna przygoda na wieczór panieński z najlepszymi przyjaciółkami? 

A ty na którą nietypową atrakcję postawisz, organizując wieczór panieński swojej najlepszej przyjaciółki? Koniecznie podziel się swoim wyborem z nami!

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz