Coraz częstszą tradycją w polskich firmach jest wręczanie podarunków biznesowych. Najczęstszą okazją do tego są wydarzenia związane z życiem firmy oraz obchodzenie tradycyjnych polskich świąt. Uprzejmy upominek,  serdeczne życzenia, wspólny poczęstunek są bardzo zgrabnymi elementami budowania dwóch bardzo istotnych i wzajemnie działających na siebie obszarów, czyli wizerunku firmy i przyjaznej atmosfery w przedsiębiorstwie. Jak powinien wyglądać właściwie przygotowany upominek dla pracowników? Co najlepiej będzie reprezentować naszą firmę?

Połączenie klasy i uniwersalności

Bardzo ważne w przypadku podarunków wręczanych na gruncie biznesowym jest zadbanie o ich odpowiedni charakter. Wszystkie upominki, które przygotowujesz w imieniu swojej firmy wpływają na postrzeganie jej przez otoczenie, a każdy gadżet, na którym widnieje Twoje logo jest niejako Twoją wizytówką. Pamiętajmy także, że prezenty w życiu zawodowym przygotowujemy dla osób, z którymi nie łączą nas relacje prywatne, a zawodowe. Dobrym rozwiązaniem są w takim wypadku podarunki, które mają w sobie zarówno klasę, atrakcyjny wygląd, jak i pewną lekkość, która podkreśli chęć świętowania wesołego wydarzenia. Szykowne kosze upominkowe z serwisu online Fabulosa.pl idealnie wpiszą się w ten klimat i we właściwy sposób pozwolą Ci wyrazić podziękowania wobec całorocznych starań Twojej załogi. W zależności od upodobań możesz postawić na kosze upominkowe bez alkoholu lub kompozycje z alkoholem, na przykład zestaw upominkowy z nalewką żurawinową.


Gotowy zestaw upominkowy dla Twojego biznesu

Odświętne, efektownie i starannie zapakowane kosze pełne słodkości i innych rarytasów są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy szukamy podarunku odpowiedniego dla relacji biznesowych. Tak przygotowane upominki firmowe mogą być subtelnie logowane, dzięki czemu stają się nośnikiem reklamy, ale czynią to w sposób taktowny i dobrze odbierany przez obdarowywane osoby. Każdy z nas ma słabość do słodkości i innych przekąsek, dlatego szykowny zestaw upominkowy wypełniony delicjami od uznanych producentów z pewnością zrobi pożądane wrażenie i wywoła uśmiech na twarzy pracowników każdej branży. Wystarczy kilka chwil, by z oferty Fabulosa.pl wybrać odpowiedni dla siebie zestaw świąteczny dla pracowników – od małych, zgrabnych upominków, które sprawdzą się nawet w mikrofirmach po duże, okazałe kosze upominkowe, którymi zrobisz wrażenie na najwyższych szczeblach biznesu.

Dlaczego warto postawić na paczki świąteczne dla firm?

Upominki przygotowywane dla pracowników świetnie wpływają na budowanie w firmie atmosfery sprzyjającej współpracy, skracaniu dystansu i angażowaniu się w obowiązki. Jest to świetny pozapłacowy benefit, który powszechnie doceniają pracownicy wszystkich branż. Bardzo często w natłoku codziennych obowiązków zapominamy o głośnym chwaleniu, wyrażaniu wdzięczności i motywowaniu pracowników w pozytywny sposób, Święta Wielkanocne oraz Boże Narodzenie to doskonały moment, by nadrobić zaległości i przygotować dla pracowników efektowny zestaw upominkowy, który nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim doskonale smakuje i zapewni wiele błogich chwil.

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz