Hobby i podróże

Wybierając erotyczny prezent dla partnerki…

prezent erotyczny
Napisany przez dawkawiedzy

Urodziny, imieniny, rocznica, walentynki – każda okazja jest dobra, aby sprawić przyjemność swojej ukochanej kobiecie. Ważne jest to, aby podarunek był nieszablonowy i wnosił coś nowego do życia. A może warto pokusić się i z pomocą prezentu wnieść powiew świeżości do życia… erotycznego? Warto zdobyć się na odwagę i podarować ukochanej coś wyjątkowego, seksownego. Coś, co sprawi jej wyjątkową przyjemność w łóżku. Będzie to pretekst do odkrywania nowych fantazji i rozpalenia ognia namiętności na nowo. Co warto rozważyć jako prezent? Sklep z akcesoriami erotycznymi z pewnością będzie doskonałym miejscem na zakupy.

Dla kobiety odważnej

Niektóre panie wręcz uwielbiają nowości i nie boją się odkrywać nowych rzeczy. Jeśli partnerka należy do tych bezpruderyjnych, energicznych i odważnych kobiet, warto podarować jej coś z działu BDSM. Ciekawym pomysłem na prezenty erotyczne może być pejcz, kajdanki, lateksowe wdzianko. Może to nadać pikanterii życiu erotycznemu.Dla kobiety delikatnej

Panie, które na co dzień są bardzo wrażliwe i czułe mogą nie ucieszyć się z kajdanek. Dobrym rozwiązaniem może być stonowana seksowna bielizna erotyczna z koronki – na przykład w białym lub beżowym kolorze. Doskonałe będą także rożnego rodzaju pobudzające olejki do masażu, najlepiej o zapachach działających niczym afrodyzjak.

Dla pań z poczuciem humoru

Okazuje się, że w sklepach erotycznych znaleźć można wiele przedmiotów zarówno seksownych, jak i zabawnych. Ciekawym rozwiązaniem na prezenty erotyczne może okazać się gra planszowa “z podtekstem”. Gracze muszą wypełniać w niej różne sprośne zadania i zwierzać się z intymnych tajemnic. W ten sposób można nieźle się bawić, jednocześnie podkręcając atmosferę. Niejedną parę gra erotyczna zainspirowała do upojnej nocy w sypialni.

Dla wielbicielek nowości

Idealnym prezentem dla pań, które interesują się nowinkami i ciężko je zaskoczyć, wybrać można gadżety bardziej futurystyczne, takie jak wibratory w niecodziennych kształtach czy masażery sterowane zdalnie, na przykład za pomocą aplikacji.O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz