Zdrowie i uroda

Bruno Banani – kultowe zapachy marki

Napisany przez dawkawiedzy

Bruno Banani to marka, która szturmem weszła na rynek perfumeryjny w 2000 roku. Od początku swojego działania podbiła serca (i nosy) kobiet i mężczyzn na całym świecie. Swoje odważne kompozycje zapachowe Bruno Banani przede wszystkim kieruje do osób młodych, pewnych siebie optymistów patrzących w przyszłość. Każde perfumy Bruno Banani są inne, a które są najlepsze? Poznaj kultowe zapachy tego niemieckiego domu perfumeryjnego.

Historia nowatorskich zapachów

Bruno Banani to stosunkowo młody dom perfumeryjny. Marka nie może pochwalić się tak długą historią działania, jak Dior, Chanel, Yves Saint Laurent czy Lancome. Jednak już teraz męskie i damskie wody toaletowe i perfumowane uznawane są za te kultowe. Wynika to z tego, że niemiecki dom perfumeryjny zasłynął z aromatów nowatorskich, oryginalnych, wysokiej jakości. Pozycje pachnideł przygotował zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Te pierwsze perfumy

Pierwsze perfumy, a zarazem te najbardziej znane Bruno Banani przedstawił światu w 2001 roku Był to zapach dla kobiet, które stworzył Thierry Wasser. Połączenie charakterystycznych nut piżma, konwalii i pomarańczy zostało ukryte pod nazwą Bruno Banani Woman. Pachnidło od razu podbiło serca kobiet, które lubią odważne aromaty i nie boją się wyróżniać z tłumu. Bruno Banani Woman nadal znajdują się w ofercie niemieckiego domu perfumeryjnego. Obok niego znajdują się też inne zapachy dla kobiet. Równie popularne co pierwsze perfumy są te noszące nazwę Bruno Banani Magic. Ich twórca zaskakuje kobiety aromatami szampana, drzewa sandałowego, piżma i melona. Dynamiczne i uwodzicielskie nuty zamknięte są w asymetrycznym flakonie i idealnie spisują się jako pachnidła na lato czy wiosnę.

Bruno Banani dla niego

Kultowych zapachów nie brakuje też w portfolio męskich perfum od Bruno Banani. Prym wiodą tu męskie perfumy znane pod nazwą Bruno Banani Pure. Zapach ten wyraża męską siłę i odwagę. Perfumy te opierają się na mieszance kwiatowej doprawionej nutami drzewnymi (cedr, drzewo sandałowe). Całość jest niezwykle świeża i pełna energii. Panowie tę wodę perfumowaną mogą łączyć z wodami po goleniu i perfumowanymi dezodorantami pochodzącymi z tej samej linii zapachowej.

Kultowe zapachy w niskiej cenie

Popularność perfum Bruno Banani wynika nie tylko z pięknych kompozycji zapachowych i odważnego łączenia aromatów. Perfumy tej marki są też atrakcyjne cenowo. Cena większości perfum nie przekracza 100 złotych za 50ml, a niektóre z zapachów można kupić nawet poniżej 50 złotych. Dzięki temu Bruno Banani stworzył kultowe pachnidła dostępne dla każdego, kto lubi odważne aromaty.

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz