Wielu mężczyzn jest gotowych na seks zawsze i wszędzie. Niestety nie jest to takie oczywiste w przypadku kobiet. Muszą być one odpowiednio przygotowane fizycznie i psychicznie. Dodatkowo potrzebują one rozgrzewki przed głównym stosunkiem seksualnym. Jeżeli zależy Ci na lepszym zaspokajaniu swojej kobiet w sypialni, koniecznie warto urozmaicić grę wstępną.

 

Nie zaczynaj od razu od miejsc intymnych

Sam początek gry wstępnej nie powinien od razu sprawiać, że powędrujesz swoimi rękoma do piersi czy miejsc intymnych. Warto na początku pocierać się o jej ramiona czy nogi. Możesz również głaskać jej włosy. Niewielu mężczyzn wie, że będąc delikatnym i cierpliwym można o wiele szybciej i bardziej rozgrzać kobietę.

Nie zdejmuj od razu ubrań

Gra wstępna oczywiście zaczyna się w ubraniach, jednak możecie przez chwilę w nich pozostać. Im dłużej będziesz przeciągał ten etap, tym lepiej dla Ciebie. Zacznij więc głaskać jej ciało i zmysłowymi ruchami zbliżaj się do jej podbrzusza. Ważne jest również zwodzenie swojej partnerki. Nie musisz od razu docierać swoimi rękoma do piersi czy podbrzusza. Możesz co chwila zmieniać kierunki. Pamiętaj o delikatnym muskaniu jej ręki oraz szyi. Jeżeli będziesz to robił delikatnie i zmysłowo, kobieta sama będzie Ciebie błagać, abyś ściągnął z niej ubrania.

Zakryj jej oczy

Kolejnym ciekawym elementem gry wstępnej może być zakrycie oczu swojej partnerce. W ten sposób nie będzie ona wiedziała, jaki jest Twój kolejny ruch. Idealnie do tego nadadzą się specjalne opaski, które możesz kupić w sklepie erotycznym, jednak można do tego wykorzystać także inne części garderoby. Możesz powoli i osobno ściągać każdy element jej ubioru, natomiast majtki oraz stanik zostaw na sam koniec.

Komplementy

Ta kwestia zależy od upodobań Twojej kobiet. Jeżeli lubi ona słuchać komplementów na swój temat podczas gry wstępnej i stosunku, powinieneś zacząć to robić. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać z ich ilością. Warto również wyszeptywać do jej ucha sprośne słówka, kiedy będziesz całował ją w szyję. Takie słowa potrafią mocniej rozpalić kobietę.

Zwracaj uwagę na każdą część ciała

Podczas gry wstępnej nie poświęcaj zbyt dużo czasu na tylko jedną część ciała. Oczywiście można na chwilę zatrzymać się w jednym miejscu, ale nie na długo. Jeśli znalazłeś miejsce, którego stymulacja doprowadza Twoją partnerkę do szaleństwa, warto to wykorzystać. Jednak pamiętaj o innych częściach ciała, które są także niezwykle ważne. Gdy zaczniesz poświęcać zbyt dużo czasu jednemu miejscu, kobiecie może się to w końcu znudzić.

Delikatność

Jest to kolejny, bardzo ważny element podczas gry wstępnej. W tym czasie powinieneś zacałować jej całe ciało, jednak pamiętaj o tym, żeby nie robić tego zbyt mocno i w szybkim tempie. W innym przypadku partnerka nie będzie tak dobrze odczuwała silnych bodźców. Warto więc robić to delikatnie i powoli, a w niektórych miejscach niemal nie dotykając skóry kobiety.

Warto przyjrzeć się również tym świetnym gumowym lalkom.

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz