gadżety elektroniczneNowoczesne technologie coraz prężniej wkraczają do naszego prywatnego życia. Ich głównym zadaniem jest uproszczenie codziennych obowiązków, a także dostarczenie nowej jakości podczas ich wykonywania. W ten sposób nie tylko uprzyjemniamy sobie czas, ale również podnosimy komfort życia. Dziś chcemy zaprezentować kilka gadżetów do pielęgnacji ciała, które okazały się prawdziwymi hitami 2020 i wygląda na to, że ich popularność wcale nie maleje.

 

Szczoteczka soniczna

Wydawać by się mogło, że to zwykły gadżet, który większość z nas już posiada. W końcu szczoteczki elektryczne są popularne od lat. Jednak ta działająca w technologii sonicznej to zdecydowanie wyższa jakość, którą docenia każdy użytkownik wcześniej lorzustający ze szczoteczki elektrycznej. Szczoteczka soniczna działa na zasadzie fal dźwiękowych, które sprawiają, że w jamie ustnej powstają miliony bąbelków docierających do najdalszego jej zakamarka, zapewniając doskonałe mycie zębów. Co ważne, taka szczoteczka jest delikatna dla dziąseł, więc z powodzeniem mogą ją stosować osoby cierpiące na choroby przyzębia czy paradontozę.

 

Myjka soniczna

Kolejnym gadżetem, który powinien znaleźć się na naszej liście, jest myjka soniczna, wykorzystująca tę samą technologię, co wyżej opisana szczoteczka. Urządzenie to służy do dokładnego oczyszczania twarzy z zanieczyszczeń i makijażu, docierając w głąb porów. W efekcie skóra jest idealnie oczyszczona, a jednocześnie wymasowana i przygotowana pod kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Osoby, które używają na co dzień takiej myjki, podkreślają, że działa ona rewelacyjnie, a skóra twarzy jest zauważalnie bardziej jędrna i gładsza. Gadżet nadaje się do codziennego stosowania i można go używać zarówno podczas mycia żelem lub płynem do twarzy, jak i “na sucho”, uzyskując w ten sposób efekt masażu.

Odkurzacz do wągrów

Sama nazwa tego gadżetu już zaskakuje, a co dopiero jego działanie! Odkurzacz do wągrów to urządzenie, które za pomocą ssania wyciąga z naszej skóry wągry i zaskórniki, czyniąc ją idealnie oczyszczoną i pozbawioną tych nieatrakcyjnych “artefaktów”. To prawdziwa rewolucja kosmetyczna, gdyż do tej pory, oprócz oczywiście ręcznego wyciskania, pozbycie się wągrów możliwe było tylko w gabinetach kosmetycznych. Dziś każdy z nas może zafundować sobie taki zabieg we własnej łazience.  Gadżet jest niewielkich rozmiarów, posiada kilka końcówek w różnych rozmiarach, więc każdy dopasuje jego pracę do własnych potrzeb.

 

Masażer joniczny

Kolejnym gadżetem, który wart jest zaprezentowania, jest masażer joniczny pozwalający doskonale oczyścić skórę twarzy. Urządzenie wykorzystuje jony ujemne, które umożliwiają lepsze wchłanianie substancji odżywczych. Emitowane przez masażer światło niebieskie sprawia, że pory skóry się zamykają, natomiast światło czerwone pozwala uzyskać efekt liftingu.

Depilator laserowy

Depilacja za pomocą lasera do tej pory była stosowana głównie w gabinetach kosmetycznych. Dziś, dzięki urządzeniom domowym, możemy sami zapewnić sobie idealnie gładką skórę wykorzystując do tego celu depilator laserowy. Aby uzyskać ten efekt, należy przeprowadzić kilka lub nawet kilkanaście sesji, natomiast po tym czasie zauważymy, że owłosienie zwyczajnie znika. Nowoczesne depilatory laserowe dostępne w sklepach są całkowicie bezpieczne, jednak należy ich używać ściśle według instrukcji producenta, aby nie doprowadzić do uszkodzeń skóry.

 

Wyżej wymienione gadżety to tylko kilka propozycji, które uznaliśmy za najbardziej godne uwagi. Rynek akcesoriów do pielęgnacji ciała wciąż się rozwija, a producenci nie przestają wymyślać coraz to nowych rozwiązań, dzięki którym możemy zafundować się prawdziwą odnowę biologiczną we własnym domu.

 

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz