Hobby i podróże

Gdzie wyjechać na urlop jesienią?

gdzie na urlop jesienią
Napisany przez dawkawiedzy

Jesienne wojaże w niczym nie muszą ustępować letnim wyprawom. Wczasy jesienią to nie tylko sposób na uniknięcie tłoku, ale również oszczędność. Poza sezonem biura podróży kuszą klientów wysokimi zniżkami, które umożliwiają odwiedzenie nawet najbardziej odległych destynacji.

Gdzie na urlop jesienią? Kuszące polskie krajobrazy

Urlop to jednak nie zawsze zagraniczna wycieczka. Coraz częściej Polacy pragną spędzić wolny czas w swoim kraju. Do najczęściej odwiedzanych jesienią miejsc należy m.in Karpacz. Miasto to położone w województwie dolnośląskim kusi przepięknymi, górskimi widokami, oraz malowniczymi trasami rowerowymi. Powstające w tym rejonie kurorty SPA zapewnią relaks i odprężenie każdemu bez względu na płeć. Dla fanów górskich wędrówek, dobrym pomysłem będą Tatry. Brak tłumu turystów sprawia, że wędrówki w lekkich promieniach słońca to coś do czego chcemy wracać podczas zimowych wieczorów.Do you speak English? Kierunek – egzotyka

Fani zagranicznych pobytów zdecydowanie ucieszą się z możliwości rezerwacji tańszych wakacji w najdalszych zakątkach świata. Swoim pięknem kusi maleńka wyspa Malta. Organizowane regularnie regaty przyciągają wielu widzów. Malta oferuje zarówno wypoczynek bierny, jak i aktywny. Dla pasjonatów golfa na wyspie powstało wiele nowoczesnych pól golfowych, a osoby pragnące odpocząć mogą do woli korzystać z leżaków rozstawionych w wielu miejscach.

Coraz większą popularnością, cieszy się również archipelag wysp – Malediwy. Jest to nie tylko świetny pomysł na podróż poślubną, ale również złapanie oddechu po pracowitym roku. Biura podróży poza sezonem oferują nawet 40 % zniżki, co umożliwia spełnienie swoich marzeń o egzotycznych wakacjach.

Wakacje jesienią to dobry sposób na podładowanie akumulatorów nie tylko przez seniorów, ale również rodziców z małymi dziećmi. Propozycji wczasów jest tak wiele, że na pewno każdy znajdzie coś w interesującej go cenie.

 

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz