Hobby i podróże

Sposoby na urozmaicenie igraszek w sypialni

gadżety
Napisany przez dawkawiedzy

Zabawy przy użyciu gadżetów BDSM stają się coraz bardziej popularne. Niejedna para może pochwalić się specjalnym zestawem ukrytym w domu. Sprawdź, w jaki sposób Ty możesz dodać związkowi nieco pikanterii.

Pierwszy raz z gadżetami BDSM – jakie akcesoria warto mieć?

Pierwszy raz zawsze musi być wyjątkowy. Jeśli nigdy w związku nie próbowaliście żadnych zabawek, na początek najlepiej zaopatrzyć się w:

1. Opaskę na oczy – kiedy pozbawieni zostajemy jednego zmysłu, wyostrzają się pozostałe. Robi się także ekscytująco, gdy nie wiesz co za chwilę zrobi partner…

2. Kajdanki erotyczne – skrępowanie i unieruchamianie to bardzo ważny etap BDSM. Różnorakie kajdanki dostępne w ofercie sklepów erotycznych sprawią, że na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie.

3. Bicz – odrobina władzy w ręku może wyzwolić w partnerze ukrywaną namiętność. Jednak jeśli nie jesteście jeszcze gotowi na bicze lub pejcze, to odpowiednie są także zwykłe klapsy.

Wymienione wcześniej gadżety są uniwersalne i sprawdzą się w każdej sypialni, nie tylko tej dla początkujących. Najlepiej, jeśli będziecie kupować je razem – już podczas wybierania zaczniecie sobie wyobrażać, co będzie się działo później.

Jeszcze więcej pikanterii w związku

Opcją dla zaawansowanych będzie huśtawka erotyczna. Urządzenie, które podwiesza się u sufitu i można stworzyć dzięki niemu najwymyślniejsze pozycje, bez żadnego wysiłku. Podobno, gdy raz zasmakuje się huśtawki, nie chce się już uprawiać seksu bez niej.

Dodatkowo, szczególnej uwadze poleca się wszelkie pasy i liny krępujące, które służą tzw. bondage. Można dzięki nim osiągnąć znacznie lepszy efekt, niż przy użyciu kajdanek. I przy wiązaniu specjalnie wyeksponować odpowiednie części ciała.

Wszystkie zabawki można w różnoraki sposób ze sobą łączyć – zależy to tylko od Waszej kreatywności. Najważniejsze i tak jest słuchanie partnera lub partnerki. Jakie ma życzenia i czego oczekuje. Dobrym pomysłem będzie wymyślenie bezpiecznego słowa.

Polecamy wibratory palcowe oraz inne gadżety

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz