Hobby i podróże

Wygoń nudę z sypialni!

zabawy w sypialni
Napisany przez dawkawiedzy

Wiele osób narzeka na nudę i monotonię w sypialni. Czy tak naprawdę musi być zawsze? Oczywiście, że nie… W seksie liczy się przede wszystkim spontaniczność i dobra zabawa. W pokonaniu nudy pomogą nam gadżety erotyczne.

Na jakie zabawki dla dorosłych warto postawić?

W Polsce seks bardzo często jest owiany tabu. Często wstydzimy się o nim mówić, nie mówiąc już o wizycie w sexshopie. Na szczęście to się zmienia, z roku na rok stajemy się coraz bardziej otwarci na nowe doznania. W przełamaniu wstydu pomaga nam też Internet. W Sieci możemy robić zakupy anonimowo, wybierać z ogromnej masy zabawek erotycznych.Wystarczy wybrać i zapłacić. Za kilka dni kurier przyniesie paczkę wprost pod nasze drzwi.

Jakie zabawki erotyczne warto kupować? To bardzo złożona kwestia. Wszystko zależy od tego jakie mamy upodobania i co lubi nasz partner. Dlatego warto takie zakupy robić wspólnie. Szukać tego, co nas intryguje czy podnieca. Nie musimy od razu zaczynać od najbardziej wymyślnych i drogich zabawek dla dorosłych. Na początek możemy wypróbować świece do masażu czy jadalną bieliznę. Mamy mnóstwo opcji do wyboru, dlatego każdy bez większego problemu znajdzie coś dla siebie.

Pamiętajmy też, że zabawki erotyczne powinny być tylko urozmaiceniem, swoistą przyprawą… Nasze życie seksualne nie może kręcić się tylko i wyłącznie wokół nich. Na użycie konkretnej zabawki muszą się zgodzić oboje partnerzy. Nie możemy przymuszać naszego partnera do wspólnej zabawy.

Gadżety dla dorosłych nie muszą być obciachowe!

Jeszcze kilka lat temu zabawki erotyczne kojarzyły się z czymś kiczowatym i wulgarnym. Na szczęście to już przeszłość. W dobrych sexshopach znajdziemy Wibratory palcowe czy jajo wibrujące, które właściwie w żadnym stopniu nie przypominają sex gadżetu. Na pierwszy rzut oka bardziej przypominają jakiś ekskluzywne dzieło sztuki. Są one bardzo dyskretne, nie wywołają one zażenowania, nawet jeśli przypadkiem wpadną one w niepowołane ręce.

Choć oczywiście też znajdziemy zabawki dla dorosłych, które są w swojej formie bardzo dosłowne, różowe wibratory czy lalki erotyczne…

Warto wiedzieć, że z każdym rokiem ten segment rynku się rozrasta, pojawiają się nowe coraz to bardziej wymyślne gadżety dla dorosłych. Lalki erotyczne do złudzenia przypominające żywego człowieka już nikogo nie dziwią. Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą cieszyć się z wibratora sterowanego smartphonem.

Rozmowa to podstawa

Zanim zdecydujemy się na zakupy w sexshopie porozmawiajmy z naszym partnerem o jego fantazjach i upodobaniach. Za pierwszym razem nie musimy wcale kupować najdroższych wersji wibratora czy innych stymulatorów. Na początek warto sprawdzić czy dana zabawka jest dla nas, czy zabawa z nią nam odpowiada.

Warto też przemyśleć zakup ciekawej bielizny erotycznej ona potrafi rozpalić zmysły obojga kochanków. Inną ciekawą opcją są różnego rodzaju przebrania. Zadziorna policjantka, figlarna pokojówka czy urocza pielęgniarka. Dzięki przebraniom dla dorosłych możemy w prosty sposób zrealizować nasze najskrytsze fantazje, a przy tym na stałe wypędzić nudę z naszej sypialni.

Świetnie sprawdzają się również perfumy z feromonami, które będa doskonałym wstępem do zabawy w sypialni i skuszą kochanka o każdej porze. Feromony działają na zmysły, choć nie sposób je poczuć węchem. Dlateego można je stosować bez względu na gusta.

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz