Większość przedsiębiorców za główny cel stawia sobie rozwój własnej firmy. Zwiększenie zasięgu, pozyskiwanie nowych klientów czy podwojenie zysków jest pragnieniem wielu biznesmenów. Klienci zaś cenią sobie wygodę i szybkość transakcji. Niezwykle przydatnym urządzeniem, które wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno klientów, jak i przedsiębiorców jest mobilny terminal płatniczy! W przypadku uczestników programu Polska Bezgotówkowa cena terminala płatniczego to… 0 zł!

Spora część firm otwiera się na coraz popularniejsze i nowocześniejsze rozwiązania. Posiadają oni w swoich sklepach nowoczesne terminale płatnicze umożliwiające płacenie klientom nie tylko tradycyjną kartą płatniczą, ale również telefonem, smartwatchem czy kodem BLIK. To sprawia, jak pokazują wyniki licznych ankiet i badań opinii, że klienci odwiedzają ich częściej i chętniej korzystają z ich usług.

Cena terminala płatniczego? Odbierz terminal za 0 zł!

Większości z nas zdarzyło się na pewno trafić do sklepu, w którym nie można było zapłacić kartą, a najbliższy bankomat był albo za daleko, albo wypłata wiązała się z naliczeniem prowizji. W takiej sytuacji konsument może zdecydować się na szukanie bankomatu albo zrezygnować z zakupu i udać się do konkurencji. Dla właściciela sklepu jest to strata klienta i zysku. W momencie gdy płatności bezgotówkowe stają się coraz popularniejsze – przedsiębiorcom opierającym się wyłącznie na gotówce takie sytuacje będą się przytrafiać coraz częściej.

Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem terminala mobilnego. Jaka jest więc cena terminala płatniczego? Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca prowadzący swoją firmę może otrzymać terminal płatniczy bez żadnych kosztów! Oferta dostępna jest zarówno dla nowych przedsiębiorstw, jak i tych z wieloletnim stażem, które jeszcze nie zdecydowały się na wprowadzenie płatności bezgotówkowych do swoich firm. Program Polska Bezgotówkowa został stworzony w celu wspierania rozwoju i modernizacji polskiego biznesu.

Otwórz się na nowe technologie w biznesie. Pomoże Ci w tym terminal mobilny!

Jakie korzyści płyną z posiadania terminala płatniczego? Po pierwsze firma nie będzie już tracić klientów nie posługujących się gotówką. Po drugie, dzięki niemu możesz zyskać większą mobilność i elastyczność w przyjmowaniu płatności, a co za tym idzie – lepszy dostęp do klienta.

Z racji tego, że terminal jest mobilny można go zabierać w różne miejsca. Targi, festyny, odpusty, modne ostatnimi czasy targi śniadaniowe czy zwyczajna opłata w dostawie – dzięki niemu możesz przyjmować płatności wszędzie!

Dodatkowo, dzięki urządzeniom płatniczym, zachowamy większe bezpieczeństwo, ponieważ transakcje bezgotówkowe są o wiele higieniczniejsze od tych gotówkowych, a zachowanie ostrożności w czasie pandemii koronawirusa ma i wciąż przez najbliższy czas będzie miało kolosalne znaczenie.

Naukowcy udowodnili, że płacenie gotówką zwiększa ryzyko zarażenia się Covid-19. Wirus przenosi się bowiem nie tylko drogą kropelkową, ale również pozostaje, i to nawet do kilku lub kilkunastu dni, na różnego rodzaju przedmiotach takich jak np. banknoty. Z tego właśnie względu rządy wielu krajów dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecają płacenie w formie bezgotówkowej.

 

O autorze

dawkawiedzy

Spora dawka wiedzy, porad i inspiracji z dziedziny finansów, rodziny, pracy, kulinariów czy technologii.

Zostaw komentarz